• Rotate
  • 1
ØV torek (16. 7.) je praznik Karmelske Matere Božje, zavetnice naše župnijske cerkve in župnije. Zunanjo slovesnost praznika bomo obhajali v nedeljo (21. 7.). Če ste pripravljeni prispevati pecivo in druge dobrote za pogostitev pred cerkvijo po drugi sv. maši (ob 10.00), jih prinesite prosim v veroučno učilnico po jutranji sv. maši (ob 8.00). Prosim tudi za pomoč pri sortiranju peciva, postrežbi in točenju pijače. Zberemo se v nedeljo ob 9.00 v veroučni učilnici. Bog povrni!ØPrihodnjo nedeljo v Cerkvi na Slovenskem obhajamo tudi nedeljo sv. Krištofa, zavetnika popotnikov in voznikov, ki nas vabi, da se Bogu zahvalimo za vse srečno prevožene in prehojene poti ter v znamenje hvaležnosti darujemo za prevozna sredstva slovenskih misijonarjev. Bog povrni!ØHvala vsem, ki ste včeraj očistili našo cerkev in okolico. Za čiščenje cerkve v soboto zjutraj ob 8.30 ste naprošeni župljani iz Podkraja. Bog povrni!

Zaradi večjega števila mašnih namenov v naši župniji sta pri nekaterih sv. mašah z dovoljenjem g. škofa oznanjena dva mašna namena. Dar za drugi namen je oddan na Škofijski ordinariat Celje.

Great new costomer Bonus Bet365 read here.
View best betting by artbetting.net
Download Full Premium themes